Obsługa przyjęć biznesowych

Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze przyjęć biznesowych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrawy podane w trakcie takiego spotkania mogą wpłynąć na przebieg ważnych rozmów biznesowych, dlatego dbamy o wysoką jakość wszystkich dostarczanych dań. Jesteśmy w stanie zapewnić zdrowe, dietetyczne posiłki, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

W naszej ofercie można znaleźć zarówno dania typowe dla polskiej kuchni, jak i potrawy tradycyjne innych krajów. Organizator przyjęcia może zatem zdecydować, czy podać swoim gościom na przykład pierogi i bulion warzywny, czy też zupę Minestrone oraz dolmadakia. Oczywiście, z każdej kuchni wybieramy potrawy, które można przygotować w taki sposób, aby były dietetyczne, a zarazem smakowały dokładnie w tak, jak powinny. Poza daniami gorącymi dostarczamy niskokaloryczne przekąski oraz zdrowe i pyszne desery. Do picia możemy zaproponować na przykład ziołową herbatę, yerba mate, doskonale przyrządzoną kawę albo świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw.

Nasze potrawy są zdrowe i smaczne między innymi dlatego, że do ich przygotowania wykorzystujemy wyłącznie najlepsze składniki. Warzywa i owoce zamawiamy w gospodarstwach ekologicznych. Pozostałe potrzebne produkty, na przykład oleje i oliwy, kupujemy w sklepie, który oferuje produkty opatrzone odpowiednimi certyfikatami. W trakcie przygotowywania potraw nie stosujemy szkodliwych dodatków chemicznych, takich jak konserwanty i ulepszacze smaku, dlatego są one w pełni bezpieczne dla zdrowia człowieka.

Kontakt

Catering IDEA BISTRO

  • Telefon: 959 6073 6035