Menu

Naszą firmę wyróżnia między innymi obszerne i zróżnicowane w menu. Nie brakuje w nim dań idealnych na śniadanie, obiad czy kolację, jak również przekąsek i deserów. Dostępne są potrawy typowe dla kuchni polskiej, a także tradycyjne dania innych krajów. Tym, co łączy wszystkie proponowane przez nas potrawy jest wyjątkowy smak oraz to, że są zdrowe i dietetyczne.

Proponujemy między innymi takie dania obiadowe jak zupa z soczewicy, zupa pomidorowa, bulion warzywny, pierogi ze szpikami oraz zapiekanki z warzywami. Pośród potraw idealnych na śniadanie czy kolację znajdują się placuszki owsiane, dietetyczne omlety, gofry oraz smaczne kanapki. W ofercie nie brakuje również pysznych deserów, między innymi ciast i ciasteczek oraz lodów.

Wśród przekąsek wymienić można owocowe i warzywne chipsy, sałatki, szaszłyki oraz kanapki koktajlowe. Do picia proponujemy yerba matę, świeże soki z owoców i warzyw, herbaty ziołowe oraz kawę, w tym kawę bezkofeinową. Na uwagę zasługują również dania dostosowane do diety różnych osób, na przykład wegetarianów, wegana, diabetyków czy ludzi nietolerujących glutenu.

W naszym menu można odnaleźć gotowe propozycje jadłospisu na różne wydarzenia, na przykład lunch biznesowy, imprezę integracyjną czy spotkanie świąteczne. Wychodzimy jednak naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, dlatego menu można modyfikować w zależności od własnych preferencji oraz gustów smakowych gości zaproszonych na dane wydarzenie. Z każdym z naszych klientów koszty ustalamy indywidualnie.

Kontakt

Catering IDEA BISTRO

  • Telefon: 959 6073 6035