Catering na imprezy firmowe

Dostarczamy smaczne, dietetyczne jedzenie na rozmaite imprezy firmowe. Oferujemy swoje usługi między innymi osobom organizującym imprezy integracyjne, świąteczne oraz jubileusze. Za każdym razem dbamy o to, aby menu było dostosowane do okazji oraz do gustów smakowych uczestników imprezy.

Na imprezę integracyjną proponujemy dietetyczne, ciepłe posiłki oraz smaczne, a zarazem nie tuczące przekąski. Można zamówić u nas na przykład gulasz warzywny, zapiekankę ze szpinakiem, świeże sałatki jarzynowe, ciasteczka zbożowe, koktajle z owoców i warzyw oraz chipsy owocowe. Dla firm, które planują organizację jubileuszu, możemy przygotować wyjątkowy tort. Podobnie jak pozostałe nasze wypieki jest on potrawą dietetyczną. Jest to zasługa zastąpienia niektórych składników innymi, na przykład cukru białego stewią bądź cukrem brzozowym, które kupujemy w zaufanym sklepie z ekologiczną żywnością. Na torcie może zostać umieszczony dowolny napis. Umożliwiamy również zamówienie popularnych potraw pochodzących z kuchni innych krajów, na przykład z Włoch, Meksyku czy Rosji.

W naszej ofercie nie zabrakło również potraw, które doskonale pasują na spotkanie świąteczne, a zarazem spełniają najważniejsze z naszych zasad, czyli są zdrowe i lekkostrawne. Proponujemy między innymi czerwony barszcz, pierogi, kompot z suszonych owoców oraz dietetyczny piernik. W przypadku przyjęć świątecznych dołączamy do każdego zamówienia opłatek, którym

Kontakt

Catering IDEA BISTRO

  • Telefon: 959 6073 6035