Catering dla dzieci

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w wielu przedsiębiorstwach organizowane są imprezy firmowe dla dzieci pracowników. Pragniemy pomóc w idealnym przygotowaniu takich wyjątkowych wydarzeń, dlatego oferujemy specjalne menu dla najmłodszych.

Dostarczamy ciepłe posiłki dla dzieci, które są zdrowe, a zarazem odpowiadają gustom smakowym najmłodszych. W menu znajdują się między innymi pyszne pierożki, naleśniki oraz kotlety z kaszy i ryżu. Dzieciom proponujemy także zdrowe przekąski, wśród których można wymienić sałatki owocowe, ciekawie przyrządzone kanapki oraz chipsy warzywne i owocowe. Oczywiście, w menu dla najmłodszych nie mogło zabraknąć słodkich deserów. Rodzice mogą być spokojni, ponieważ tak samo jak wszystkie inne proponowane przez nas potrawy są one bezpieczne dla zdrowia. Przygotowujemy ciasta, ciasteczka oraz kolorowe desery w pucharach. Zamiast białego cukru wykorzystujemy na przykład cukier brzozowy syrop z agawy czy liście stewii. Podejmujemy się nawet przygotowania tortów. Do picia podajemy dzieciom świeżo wyciśnięte soki owocowe, zdrowe herbaty oraz gorącą czekoladę.

Staramy się uwzględnić wszystkie sugestie i prośby rodziców. Dostosowujemy menu do gustu uczestników wydarzenia oraz stanu ich zdrowia. Bez problemu można zatem zamówić u nas catering na przyjęcie, w którym biorą udział na przykład dzieci na diecie bezglutenowej. Dbamy o to, aby gorące posiłki dotarły na miejsce bez utraty ciepła. Dokładne menu oraz ceny ustalane są indywidualnie z organizatorami wydarzenia.

Kontakt

Catering IDEA BISTRO

  • Telefon: 959 6073 6035