Dania dla wegetarianów, diabetyków i bezglutenowców

Nasza firma zapewnia catering dostosowany do potrzeb i oczekiwań różnych osób. Z tego względu w ofercie nie mogło zabraknąć propozycji dla tych, którzy stosują pewne diety, a zatem dla wegetarianów, wegan, diabetyków i osób nie tolerujących glutenu.

W najkorzystniejszej sytuacji są wegetarianie, ponieważ znaczna część naszych potraw przygotowywana jest zgodnie z zasadami ich diety. Wiemy bowiem, że to właśnie warzywa i owoce są podstawą zdrowej diety. Posiadamy rozległą wiedzę na temat tego, w jaki sposób zastąpić produkty pochodzenia zwierzęcego, takie jak jajka oraz mleko i jego przetwory. Z tego względu możemy zaproponować weganom na przykład pierogi czy omlety. Także dla diabetyków mamy wiele ciekawych potraw, ponieważ wykorzystujemy bezpieczne dla nich substancje słodzące, między innymi syrop klonowy oraz agawię. W przypadku osób uczulonych na gluten wykorzystujemy bezglutenowe kasze, makarony i mąki. W rezultacie możemy dostarczyć im smaczne dania, wśród których nie brakuje zapiekanek z makaronem oraz smacznych ciast.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że uczestnikami każdego wydarzenia są osoby, które odżywiają się w różny sposób. Z tego powodu umożliwiamy zamówienie kilku zestawów dań. W takiej sytuacji potrawy przeznaczone na przykład dla diabetyków czy wegan zostają właściwie oznakowane, aby uczestnicy wydarzenia wiedzieli, jakie potrawy mogą spożywać bez żadnych obaw. Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu dostosowania menu do potrzeb wszystkich uczestników danego wydarzenia.

Kontakt

Catering IDEA BISTRO

  • Telefon: 959 6073 6035