Catering w Warszawie

Naszą działalność rozpoczęliśmy w stolicy kraju, czyli w Warszawie. Chociaż obecnie działamy na terenie wszystkich największych miast w Polsce, to nadal zajmujemy się obsługą klientów na terenie Warszawy.

Z naszej oferty regularnie korzystają właściciele wielu warszawskich przedsiębiorstw. Jak wiadomo, to właśnie w stolicy organizowane są najważniejsze spotkania biznesowe, podczas których podane mogą zostać wyłączne najlepsze potrawy. Wielokrotnie dostarczaliśmy potrawy na tego typu wydarzenia. Przygotowane przez nas dania zyskały bardzo dobrą ocenę wśród przedsiębiorców z Polski oraz wielu innych krajów. Na spotkania biznesowe dostarczamy dania polskie oraz potrawy z innych zakątków świata, na przykład specjały kuchni włoskiej i greckiej.

Właściciele warszawskich firm powierzają nam także przygotowanie potraw na imprezy integracyjne. Wszystkie proponowane przez nas dania sprawiają, że taka impreza przebiega w znakomitej atmosferze, co ma korzystny wpływ na późniejszą współpracę w danej firmie. Nasze potrawy bardzo dobrze oceniły także dzieci biorące udział w obsługiwanych przez nas przyjęciach dla dzieci pracowników.

Kontakt

Catering IDEA BISTRO

  • Telefon: 959 6073 6035